تازه ها
خانه »» تکفیر »» داعش »» داعش تفکری یهودی وهابی+ عکس
داعش تفکری یهودی وهابی+ عکس

داعش تفکری یهودی وهابی+ عکس

download

در اینکه داعش و در کل افراط گرایی جهان اسلام فرزند خلف وهابیت و ادامه دهند افکار افراطی و جنایات وهابیت از آغاز پیدایش است؛ نیازی به تحقیق نیست و آشکار تر از روز روشن است.

در اصل وهابیت و داعش هردو مولود یهود هستند و برای تخریب چهره اسلام و نابود کردن آثار اسلامی پا به عرصه وجود گذاشته اند.images (6)

اسناد مهم و معتبری وجود دارد که نشان دهنده ارتباط وثیق و تنگاتنگ آل سعود و یهود در همچنین نشان دهند یهودی بودن و جاسوس بودن ابوبکر البغدای رهبر گروه منحرف و تروریستی داعش است

 

 

 

 

تصویر زیر مربوط به البغدادی رهبر گروهگ نفاق و تفرقه و ترور است که نشان دهنده یهودی الاصل بودن اوست

baghdadi

سایت اینترنتی “وترانس تو دی” آمریکا، با انتشار گزارشی اعلام کر که “ابو بکر البغدادی” سرکرده داعش و خلیفه خودخوانده این گروه ترورریستی در عراق، از اعضا و وابستگان شبکه جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) است و در موساد با نام مستعار الیوت شیمون شناخته می شود.

به موجب این گزارش بغدادی از پدر و مادری یهودی زاده شده و برای اخذ آموزشهای لازم به خدمت موساد در آمده و مدتی را در این سازمان جاسوسی به آموزشهای ویژه گذرانده است تا سرکردگی گروهی تروریستی همچون داعش را که هدف آن افزایش فرصتهای رژیم صهیونیستی برای نفوذ در منطقه خاور میانه است، برعهده بگیرد.

در این گزارش به اظهارات “ادوارد اسنودن” افشاگر جاسوسی اطلاعتی آمریکا، که چندی پیش در یکی از رسانه ها منتشر شد استناد شده است. اسنودن ظهور پدیده داعش را نتیجه طرح مشترک رژیم صهیونیستی، آمریکا و انگلیس برای جمعه آوری همه تروریستهای جهان در قالب یک گروه واحد و ایجاد چالش و ناامنی در منطقه خاورمیانه دانست که هدف از آن اعطای فرصتی بزرگ به کشورهای غربی برای سوء استفاده از این امر و دستیابی به ثروتهای این منطقه دانست.

 

آل سعود و انگلیس همپیمانان قدیمی

اینکه آل سعود در عالم خود را داعیه دار دسن مبین اسلام معرفی میکنند و در هرجای دنیای اسلام تخم کینه و نفاق را با افشاندن بذر افراط گرایی میکارند برای برخی پوشیده نیست و عجیب نیست که تا بحال این خاندان حتی یک کلمه بر علیه آمریکا و انگلیس و حتی اسرائیل غاصب بر زبان نرانده و حتی مفتیان این دیار نیز صلح با اسرائیل را مجاز میدانند و از بخاک و خون کشیده شدن مسلمانان در فلسطین بی اعتناء میگذرند؛ بی دلیل نیست و این ریشه در توافق جد این خاندان عبدالعزیز دارد که با انگلیس تعهد نامه امضا کرده است که به هیچ وجه در امور فلسطین دخالت نکند تا دولت انگلیس هم در صدد براندازی او بر نیاید و مخالفانش را براحتی سرکوب کند.

سند توافق عربستان با یهودی سازی

این سند از تعهد عمیق نخستین پادشاه عربستان سعودی به انگلیس و تعهد وی به مقامات انگلیسی در خصوص تسلیم فلسطین به یهودیان، پرده برداشت.

این سند جنجالی، که به صورت یادداشتی به سرلشکر سر پرسی زچاریا کوکس، نماینده انگلیس نوشته شده بود، مدرک دیگری در اثبات روی‌کرد خصمانه خاندان سلطنتی سعودی در قبال ملت فلسطین است.
در این سند که به امضای ملک عبدالعزیز رسیده، آمده است، “من، سلطان عبدالعزیز بن عبدالرحمان بن آل سعود آل فیصل، هزاران بار خطاب به سر پرسی کوکس، فرستاده بریتانیای کبیر، تصدیق و اذعان می‌کنم که هیچ اعتراضی به تسلیم کردن فلسطین به یهودیان بی‌چاره و یا حتی غیر یهودیان ندارم و هرگز از فرامین (انگلیس) تخطی نمی‌کنم.”

 این یادداشت، میزان وفاداری خاندان سلطنتی سعودی به دولت انگلیس را نیز فاش می‌کند.

ادعای مبارزه با غرب و دشمنی با آمریکا توسط القاعده و گروه های دست دوم و سوم فقط در حد حرف و شعار برای جذب نیروهای تازه نفس است و الا هیچ گاه این گروه ها منافع آمریکا را در واقع تهدید نمیکنند و فقط پل عبور غرب برای اشغال کشورهای اسلامی اند

 

images (4)

در واقع سرسپردگی آل سعود و داعش و وهابیت به انگلیس و اسرائیل مثل تصویر زیر است که پایان این پست خواهد بود

 

سبحان ربی الیهود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به نوار ابزار