تازه ها
خانه »» اخبار جهان اسلام »» تخریب آثار نبی و صحابه و حفظ نعلین عبدالعزیز+ عکس
تخریب آثار نبی و صحابه و حفظ نعلین عبدالعزیز+ عکس

تخریب آثار نبی و صحابه و حفظ نعلین عبدالعزیز+ عکس

یکی از بهانه هایی که وهابیت برای کشتار مسلمانان ادعا میکند، بزرگداشت از اولیاء بویژه پیامبر رحمت(ص) است. و سالی نیست که در مراسم جشن میلاد پیامبر در اقصی نقاط عالم توسط این جریان منحرف انفجاری نشود و عده‌ای را به خاک و خون نکشانند.

اما وقتی به موزه های سعودی سری بزنیم به وضوح می بینیم که آثار باقی مانده از یهودیان خیبر و کفار را نگهداری نموده و برای حفظ آنان هزینه های گزافی را میپردازند، حتی تا جایی که نعلین ملک عبدالعزیز خون ریز را نگهداری میکنند و به همه نشان میدهند

حال اگر کسی موی مبارک پیامبر و یا خرقه مبارکه را بعنوان یاد بود از نبی مکرم نگهداری کند او را متهم به کفر و شرک کرده و واجب القتل میدانند.

 ۰۰۴۶-۶۰۰x330

یوسف بن سید هاشم رفاعی یکی از علمای بزرگ در کتاب خویش به نام “نصیحه لاخواننا علماء نجد”  ضمن نصیحت به وهابیان حجاز، در مورد تخریب آثار اسلامی و محل ولادت پیامبر اکرم(ص) چنین گفته است:

۳۴ – نابودی آثار برجای‌مانده پیامبر، عادت شما شده است. بقعه شریفی را که پیامبر در آن متولد شده بود، نابود و به بازار خرید و فروش حیوانات تبدیل کردید که با ترفند صالحین به کتابخانه (کتابخانه مکه مکرمه) تبدیل شد و نگاه‌های شرارت آمیز و تهدید آلود و انتقام جویانه‌تان را به سوی آن مکان متوجه کردید و در کمین فرصتی برای نابودی آن بودید و در همین سال‌های اخیر با گرفتن مصوبه‌ای برای نابودی آن از جانب هیئت بزرگان علمایتان حکومت را برای خرابی آنجا برانگیختید. نواری نزد من موجود است که صراحت به این مطلب دارد، ولی همانا ملک فهد که فردی عاقل و حکیم و آگاه به عواقب این کار بود، در مورد  خواسته شما اظهار بی‌اطلاعی کرد و جلو این کار را گرفت. وای از بی ادبی و بی‌وفایی در برابر پیامبر اکرم؛ کسی که خداوند به وسیله او ما و اجدادمان را از گمراهی و تاریکی‌ها به سوی نور هدایت کرد! وای از بی‌حیایی در قبال  پیامبر در روز وارد شدن به حوض کوثر ایشان! وای از بدی و شقاوت فرقه‌ای که از قول و عمل پیامبرشان کراهت دارند و او را تحقیر می‌کنند و برای نابودی آثارش تلاش می‌کند؛ در‌حالی‌که خداوند متعال به ما می‌گوید:« وَ اتَّخِذُوا مِنْ مَقامِ إِبْراهِیمَ مُصَلًّى»

تخریب محل تولد پیامبر و سایر اهل‌بیت توسط آل سعود در حالی است که این قبیله جنایتکار نعلین و کفش عبدالعزیز پادشاه سابق آل سعود را در موزه نگه‌داری می‌کنند!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به نوار ابزار