تازه ها
خانه »» اهل سنت »» ضرورت فعالیت ما در عرصه اینترنت

ضرورت فعالیت ما در عرصه اینترنت

نام خالق یکتا

دوستان عزیز السلام علیکم و رحمت الله

در عصر حاضر که جامعه اسلامی دستخوش انواع فتنه ها و هجمه ها از سوی دشمنان دانا و دوستان نادان قرار گرفته است؛ جمعی از علماء و تحصیل کردگان اهل سنت که در کشور های مختلف مشغول به تحصیل هستند در این سایت دور هم جمع شده اند تا با دلسوزی تمام مردم را از انحراف نجات داده و در راستای توحیدو اعتلای کلمه شریف لا اله الا الله قدم بردارند.

سالها بود که در اینترنت گروه های افراطی به معرفی اسلام با فرهنگ خشونت طلبی خود می پرداختند و از اسلام جز تکفیر دیگر فرقه ها چیزی حاصل نمی شد.

ما جمعی از نخبگان اهل سنت بعد از جلسات متعدد و نشست ها و غور و مطالعه در زمینه های متعدد و در نظر گرفتن مصالح امت اسلامی با پشتوانه قران کریم و سنت نبوی(ص) وارد این معرکه شده و با استعانت از الله جل جلاله میخواهیم از عقیده اهل سنت و جماعت در برابر گروهای تکفیری دفاع کنیم.

هدف اول ما در این سایت مبارزه با جریان هایی است که خود را بین اهل سنت پنهان کرده اند و در دنیا چهره اهل سنت را خدشه دار و بدنام نموده اند.

در این وبلاگ بر اساس مبانی اصیل اهل سنت و جماعت به معرفی دین مبین اسلام خواهیم پرداخت و بدور از هرگونه تعصبات قومی و مذهبی آنچه را که قران و سلف صالح از ائمه مذاهب اسلامی بیان کرده اند مطرح میکنیم و سعی خواهیم کرد با سرمشق قرار دادن اصل وحدت اسلامی و توجه به خطرات تفرقه و نفاق میان امت اسلام، مخاطب خود را از هر گونه افراط و تفریط بدور نگه داریم.

خوب میدانیم که این رفتار ما برخی ها را ناراحت خواهد کرد و اقدام به تهمت و ترور خواهند زد ولی ما به خدا توکل کرده و از او استعانت میجوئیم

حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به نوار ابزار