تازه ها
خانه »» شاخص »» منابع خبری از آتش سوزی گسترده درمناطق الحرشیه درغرب قدس و نزدیک منطقه ابوغوش در اراضی اشغال شده فلسطینی خبر دادند.

منابع خبری از آتش سوزی گسترده درمناطق الحرشیه درغرب قدس و نزدیک منطقه ابوغوش در اراضی اشغال شده فلسطینی خبر دادند.

    آتش سوزی به منطقه باب الواد و اللطرون نیز سرایت کرد و ماموران آتش نشانی اسرائیل تلاش کردند تا آتش را مهار کنند اما وزش مستمر باد اطفای حریق را با مشکل روبرو می کرد.
براساس این گزارش، بسیاری از منازل در مسیر تل آویو – قدس طعمه حریق شدند.
خبرگزاری معا به نقل از منابع اسرائیلی گزارش داد که آتش سوزی در باب الواد و اللطرون تا کنون به منازل و دارایی ها آسیب وارد نکرده است اما صدها هزارمترمربع اراضی مناطق جنگلی را درنوردیده است.

درهمین حال، رادیو «صدای اسرائیل» گزارش داد که ماموران آتش نشانی درغرب قدس توانستند از گسترش دامنه آتش سوزی به منازل منطقه نتاف جلوگیری کنند. دراین گزارش آمده است که مدرسه ای در ناصره نیز به علت آتش سوزی در زمینی در منطقه الصفافره تخلیه شد.
همچنین آتش سوزی در زمینی بایر در روستای کرکوم در شمال طبریا به وقوع پیوست و گزارشی از آسیب های احتمالی مخابره نشده است.
این آتش سوزی های گسترده مسئولان اسرائیلی را برآن داشت که بالگردهای امدادی از خارج از اراضی اشغالی را به کمک بطلبند و از آن ها برای اطفای حریق کمک بگیرند.

براساس این گزارش، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و گلعاد اردان وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی، از ترکیه، یونان، قبرس و ایتالیا برای فرستادن هواپیماهای امداد و ویژه اطفای حریق درخواست کمک کردند.
این گزارش، از احتمال وزش بادهای شدید در اراضی اشغالی در روزهای آینده حکایت دارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به نوار ابزار