تازه ها
خانه »» بانک مقالات »» فحشا؛ تنها راه رفع گرسنگی در انگلستان!
فحشا؛ تنها راه رفع گرسنگی در انگلستان!

فحشا؛ تنها راه رفع گرسنگی در انگلستان!

یک موسسه خیریه در انگلیس درباره افزایش میزان فحشا در میان زنان انگلیسی به دلیل ناچاری آنها برای رفع نیاز مالی شدیدشان جهت خرید مواد غذایی هشدار داده است.

در ادامه انتشار اخبار مختلف درباره وضعیت ناگوار اجتماعی در انگلیس، حالا یک موسسه خیریه در این کشور در گزارشی به موضوع افزایش تن فروشی زنان به خاطر رفع نیازهای غذایی خبر داده است.
روزنامه انگلیسی «اکسپرس» در گزارشی نوشته است: «زنان درمانده انگلیسی برای پرداخت هزینه مواد غذایی و چیزهای مرتبط با آن، با ۱۰ پوند خود را به “ارتباط جنسی برای بقا” می‌فروشند».
در همین ارتباط یک موسسه خیریه انگلیسی به نام «تغییر دادن زندگی‌ها» (Changing Lives) نتیجه تحقیقی را از زنانی در این کشور منتشر کرده که به دلیل نیاز شدید مالی برای رفع نیازهای اولیه زندگی، مجبور به تن فروشی مقطعی می‌شوند؛ زنانی که به گفته این خیریه در حال افزایش است.
برای این تحقیق با حداقل ۲۰ زن انگلیسی ۱۸ تا ۵۰ ساله مصاحبه مفصل صورت گرفته؛ زنانی که به دلیل نیازهای معیشتی خود به فحشا روی آورده‌اند.
از سوی دیگر، برخی دیگر از زنان انگلیسی به دلیل نداشتن پول، در ازای دریافت محلی برای خواب و استراحت و انتقال از یک مکان به مکانی دیگر، تن فروشی کرده‌اند و برخی دیگر هم برای دریافت مواد مخدر و مشروبات الکلی دست به چنین کارهایی زده‌اند.
از مجموع زنانی که با آنها مصاحبه شده، تعدادی قابل توجهی جا و پناهگاهی برای استراحت و خوابیدن ندارند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به نوار ابزار