تازه ها
خانه »» اخبار جهان اسلام »» کجا است حقوق بشر!
کجا است حقوق بشر!

کجا است حقوق بشر!

نیروهای رژیم صهیونیستی از آغاز اکتبر تاکنون دو هزار و ۴۰۰ فلسطینی رادر کرانه باختری رود اردن و قدس اشغالی بازداشت کردند.
به گزارش  الجزیره، سازمان امور اسرا و آزادگان فلسطینی در بیانیه ای اعلام کرد: نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی از آغاز انتفاضه سوم در اواسط ماه اکتبر تاکنون دو هزار و ۴۰۰ فلسطینی را که بیشتر آنها نوجوان هستند ،دستگیر کردند.
سازمان امور اسرا و آزادگان به مناسبت روز جهانی اعلام همبستگی با ملت فلسطین ( ۲۹ نوامبر – ۸ ابان ) از سازمان ملل متحد خواست تا به سرعت حمایت بین المللی از ملت فلسطین به ویژه اسرای مرد و زن در داخل زندان های اشغالگر را فراهم کند.
این سازمان خواستار اعزام کمیته حقیقت‌یاب سازمان ملل متحد برای کشف حقایق درباره جنایت جنگی ضد بشری و نقض آشکار قوانین و هتک حرمت اسرای فلسطین در زندان های اشغالگران شد.
این سازمان تاکید کرد: رژیم صهیونیستی سیاست مجازات دسته جمعی را در حق ملت فلسطین اعمال می کند و بازداشت های گسترده در استان های مختلف انجام می دهند و نوجوانان کمتر از ۱۸ سال را هدف قرار می دهند.
سازمان امور اسرا و آزادگان فلسطین اعلام کرد: در حال حاضر بیش از ۷۰۰۰ فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی بازداشت هستند که ۴۳۰ تن از اسرا نوجوان و ۴۰ نفر هم زن هستند .
گفتنی است، وزارت بهداشت فلسطین امروز اعلام کرد: آمار شهدای فلسطینی در کرانه باختری و نوار غزه از آغاز انتفاضه سوم تاکنون با شهادت امروز یک فلسطینی در قدس اشغالی، به ۱۰۵ نفر رسید.

بل

 

ارتش اسرائیل امروز از زخمی شدن یک فلسطینی در الخلیل، به بهانه “حمله با سلاح سرد” به یک اسرائیلی‌ خبر داد

ارتش اسرائیل با صدور بیانیه‌ای که یک نسخه آن در اختیار خبرگزاری آناتولی قرار گرفت اعلام کرد یک اسرائیلی در اثر حمله با چاقو در منطقه الفوار در الخلیل کرانه باختری زخمی شده است.

در این بیانیه همچنین آمده که عامل حادثه مذکور با شلیک گلوله توسط نیروها اسرائیل زخمی شد.

قبلا رادیوی ارتش اسرائیل گزارش داده بود که یک اسرائیلی در اثر حمله با چاقو در منطقه الفوار در الخلیل کرانه باختری شدیدا زخمی شده و عامل این حادثه با شلیک گلوله کشته شد.

تا کنون از طرف وزارت بهداشت فلسطین بیانیه‌ای در این خصوص منتشر نشده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به نوار ابزار