تازه ها
خانه »» اخبار جهان اسلام »» دشمنی وهابیت با صحابه کرام(رض)
دشمنی وهابیت با صحابه کرام(رض)

دشمنی وهابیت با صحابه کرام(رض)

 

حزب شیطان همواره در صدد پیدا کردن راه نفوذی در دل مومنان است و با حربه های گوناگونی برای رسیدن به این هدف پلید گام بر میدارد.

download (1)

از آنجایی که مصداق بارز و الگوی دقیق و شاخص شناخت حق از باطل اولیای واقعی خداوند هستند، دشمنی با اولیاء خداوند و بدنام نشان دادن آنها یکی از حربه های پرکاربرد حزب شیطان است تا مردم را از اطراف انان دور سازند و راه برای نفوذ خویش در دلهای مردم باز کنند؛ که گاه با تخریب آثار انان عزیزان درگاه خدا و نابود کردن نام و نشان آنان و گاه با تهمت و افترا و تخریب چهره الهی آنان اهداف پلید خود را پیش می برند.

گرچه همه اولیاء نزد خداوند ارزشمند هستند ولی برخی از اولیاء الهی را پیامبر خدا به امر خداوند جل جلاله بعنوان چراغ و علم و پرچم و نقشه راه شناخت حق از باطل معرفی کرده است تا مسلمانان و عامه مردم هر از چند گاهی با نگاه کردن به آنان مسیر درست را از نادرست تشخیص بدهند.

یکی از این نقشه های یافتن مسیر حق بر اساس سنت پیامبر شخصیت شاه اولیاء و مولای مومنان حضرت علی کرم الله وجهه است.

 

 

۰۰۰۲

 

۶NDFQJQ0_pic

علی کرم الله وجهه در دنیا و اخرت سید و سرور مومنان است و دوستی با ایشان نشانه دوست داشتن پیامبر(ص) است

 

DQ063Q0T_pic

دشمنی با علی کرم الله وجهه الشریف نشانه دشمنی با خدا است

E2YR1Q86_pic

 

 

هرکسی که علی کرم الله وجهه را بیازارد پیامبر را آزرده است

 

namaye

دشمنی تو با علی کرم الله وجهه نشانه دشمنی خداوند با توست

با توجه به روایات بالا نگاهی بینادازیم به عملکرد مدعیان اسلام در عصر حاضر کسانی که خود را غیر مقلد دانسته و با اولیاء خدا و سلف صالح و خیر القرون به دشمنی پرداخته اند و از سویی با شاخص دریافت حقیقت یعنی علی کرم الله وجهه الشریف دشمنی میکنند، به خبر زیر توجه گنید

اخبار رسیده از ریاض پایتخت عربستان سعودی حاکی از آن است که اخیرا کتابی در مورد مولای متقیان، حضرت علی علیه السلام در این کشور چاپ شده که توهین آمیز بوده است.

گفته می شود در این کتاب که به زبان انگلیسی چاپ شده و موضوع آن زندگینامه حضرت علی علیه السلام است، تصویری بر روی جلد از مولای متقیان وجود دارد که پرچمی شبیه به پرچم گروهک تروریستی – تکفیری داعش را در دست دارد.

۳۸۹۱۵_۴۰۱CO426_file

در واقع می توان به این تصویر از زوایای مختلفی نگاه کرد. از یک طرف می توان گفت هدف از این کار استفاده از حضرت علی علیه السلام برای تبرئه و پاک جنایت های داعش است.

از سوی دیگر هم می توان گفت شاید منتشر کننده این کتاب تلاش می کند مسئولیت همه جنایت های گروهک تروریستی داعش را بر عهده مولای متقیان بیندازد و به مخاطب القاء کند که اندیشه داعشی ها برگرفته از اندیشه حضرت علی علیه السلام است.

اما در پایان می توان گفت که مؤلف و منتشر کننده این کتاب بدون شک هر یک از این دو هدف و یا هر هدف دیگری را داشته، در مجموع تلاش کرده به وجهه مولای متقیان خدشه وارد کند و با وصل کردن داعشی ها به شاه اولیاء حضرت علی مرتضی ایشان را مورد اهانت قرار دهد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به نوار ابزار