تازه ها
خانه »» اخبار جهان اسلام »» العنزی امام جماعت سابق وهابیت:آل سعود براداران شیطان هستند!شیعیان مرا ببخشند

العنزی امام جماعت سابق وهابیت:آل سعود براداران شیطان هستند!شیعیان مرا ببخشند

یکی از ائمه سابق وهابیت، آل سعود را «اخوان الشیاطین» توصیف کرد و گفت من یک عمر از لذت تشیع محروم بوده ام.

«محمد العنزی» یکی از امامان سابق وهابیت ضمن تمجید از عملیات آزادسازی «فلوجه» توسط نیروهای الحشد الشعبی، فرایند آزادسازی این شهر داعش زده را گامی موفق در راستای مبارزه با تروریسم داعشی توصیف کرد و گفت: آل سعود حامی تمام عیار داعش است.

بنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی «موجز العراق» العنزی در توئیت خود نوشت: پیروزی و آزادسازی فلوجه، تحقق مجد و عزت شیعیان امام علی (علیه السلام) است.

وی در ادامه نوشت من با اینکه یک سنی هستم ولی عاطفه شیعی در من غلیان دارد، و یک عمر از این لذت محروم بوده ام.

العنزی امام سابق مسجد «ابویوسف» الریاض از آل سعود به «اخوان الشیاطین» تعبیر کرد و گفت: آل سعود حامی و بانی داعش و تروریستهای موجود در «الفلوجه »است.

این شیخ سعودی در ادامه افزود : من بر مذهب تسنن هستم ولی باید اعتراف کرد حق و حقیقت متجلی در خط مشی امام علی (علیه السلام) است.

وی گفت: من سالهای زیادی را با خصومت و دشمنی علیه پیروان اهل بیت(علیهم السلام) گذزاندم، ولی پشت پا زدن به وهابیت و آل سعود من را منقلب کرد، با حقیقت آشنا شدم و دریافتم که پیروان اهل بیت(علیه السلام) بر مدار حق هستند.

شیخ سابق وهابیت در پایان صفحه توئیتر خود نوشت: بررسی ماهیت داعش ما را به آل سعود پیوند می زند، و زمانیکه به دنبال رأس و اساس فرقه گرایی و تکفیر شیعیان هستیم آل سعود را اساس این اقدام خبیثانه خواهیم یافت.

وی همچنین اقدامات خبیثانه «بندر بن سلطان بن عبدالعزیز» را علیه شیعیان فاش کرد و گفت: وی به امامان مساجد عربستان دستور می دهد تا شیعیان را تکفیر کنند.

گفتنی است بندر بن سلطان بن عبدالعزیز از اعضای خاندان آل سعود است. وی ریاست شورای امنیت ملی عربستان را از سال ۲۰۰۵ تاکنون برعهده دارد و از ژوئیه ۲۰۱۲ تا آوریل ۲۰۱۴ ریاست استخبارات عمومی «سازمان اطلاعات و امنیت» عربستان سعودی را بر عهده داشت.

العنزی ضمن پوزش از شیعیان بدلیل اقدامات سابق خود در توهین و تکفیر ادامه داد: عمر رو به پایان است، خداوند قلب من را منور ساخت و از وهابیت روی برگرداندم. ولی همگان باید بدانند اهل بیت (علیهم السلام) راه رسیدن به بهشت هستند.

وی در ادامه افزود: شیعیان مرا ببخشید من علیه شما دروغ و اباطیل را تلفیق می کردم، و از بالای منابر، دیگر مذاهب را علیه شما تحریک می کردم که همگی این اقدامات به دستور مستقیم بندر بن سلطان بود.

العنزی گفت وقتی امام مسجد ابویوسف بودم بندر بن سلطان من را مجبور به توهین و تکفیر شیعیان می کرد.

شیخ سابق وهابیت تصریح کرد: وهابیت تنها یک ابزار در دست آل سعود برای مقابله با دشمنان این رژیم است و ارتباطی با هیچ یک از ادیان ندارد.

این واعظ سابق مسجد ابویوسف ضمن تکرار پوزش خود از شیعیان گفت: پیروان اهل بیت (علیهم السلام) علیرغم طرد، کشتار و همینطور وجود تبلیغات سیستماتیک بین المللی علیه آنها، شعار امام حسین (علیه السلام) «هیهات منّا لذله» را سر می دهند،که این امر حاکی از قدرت ایمان شیعیان است.

گفتنی است العنزی به دلیل اعترا ض به سیاست آل سعود در اتخاذ مواضع دشمن مآبانه علیه حزب الله لبنان و دفاع و حمایت از رژیم صهیونیستی زندانی شد که پس از آزادی مجبور به مهاجرب به امارات متحده عربی شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به نوار ابزار