تازه ها
خانه »» اخبار جهان اسلام »» داعش ۱۰۰ جوان عراقی را به خاطر کوتاه کردن ریش زندانی کرده است
داعش ۱۰۰ جوان عراقی را به خاطر کوتاه کردن ریش زندانی کرده است

داعش ۱۰۰ جوان عراقی را به خاطر کوتاه کردن ریش زندانی کرده است

داعش پس از هجوم نیروهای عراقی به فلوجه ۱۰۰ جوان عراقی را به خاطر کوتاه کردن ریش دستگیر و به مکان نامعلومی منتقل کرده است

کی از شیوخ عشایر فلوجه از زندانی شدن ده جوان در فلوجه توسط داعش خبر داد. این افراد به خاطر کوتاه کردن ریش هایشان دستگیر شدند. مجید جریصی شیخ عشیره در فلوجه به خبرگزاری آناضول گفت: بیش از ۳۰۰ نفر از نیروهای داعشی سوار بر ۲۰ خودرو در یک هجوم ناگهانی به خانه های فلوجه این ۱۰۰ جوان را دستگیر کرده و به مکان نامعلومی منتقل کردند. به گفته این شیخ داعش این افراد را به دلیل اینکه ریشهایشان را کوتاه کرده بودند دستگیر کرده و هنگام دستگیری این جوانان به مردم ناسزا گفته و آنان را به خاطر عدم همراهی با داعش در مقابل نیروهای عراقی سرزنش و متهم به ترس می کردند.

جریصی همچنین گفت: داعش به خاطر هجوم نیروهای امنیتی عراق تحت فشار بوده و به همین سبب فشارهای زیادی را به مردم وارد می کند. پیش از این نیروهای عراقی از سه محور با پشتیبانی نیروی هوایی حمله کرده و همزمان با فرار اهالی فلوجه وارد بخشهای مختلف شهر شده اند. اما همچنان ۹۰هزار شهروند در فلوجه وجود دارند که نیروهای عراقی برای آنها کانالهای خروجی در نظر گرفته تا از شهر خارج شوند. در این بین وزارت مهاجرت عراق نیز فرار ۵۷۴ خانواده از اهالی فلوجه را تایید کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به نوار ابزار