تازه ها
خانه »» اخبار جهان اسلام »» بازگشایی-سفارت-اسرائیل-در-عربستان-به-جای-ایران
بازگشایی-سفارت-اسرائیل-در-عربستان-به-جای-ایران

بازگشایی-سفارت-اسرائیل-در-عربستان-به-جای-ایران

دحام طریف العنزی روزنامه نگار سعودی در صفحه توییتر خود نوشت: عربستان به عنوان “رهبر امت عربی و اسلامی” مسؤولیت دارد تا با دعوت از اسرائیل برای حضور در ریاض و گشودن سفارت خانه از او بخواهد تا به مرزهای تعیین شده در سال ۱۹۶۷ پایبند باشد و با ما برای مقابله با “دشمن ایرانی” همکاری نماید.
وی در دومین نوشته توییتری خود، درباره هدف اصلی از گشایش سفارت اسرائیل در عربستان نوشت: هدف ما اخراج سفیران دشمن ایرانی از عربستان و جلوگیری از اجرایی شدن برنامه های آنهاست تا در مقابل “دولت فلسطین” را برپا کنیم و اسرائیل را به پایبندی به مرزهای سال ۶۷ وادار نماییم و در کنار سفارت اسرائیل سفارت قدس عربی را نیز در ریاض افتتاح کنیم.

 

گفتنی است که دیگر مانند گذشته  دولت عربستان خجالت و درسی از علنی شدن رابطه اش با رژیم غاصب صهیونیستی ندارد . چرا که در فکر و در عمل دولت سعودی و شاهزادگان آن و تفکرات سلفی وهابی آنها بسیار هماهنگ با فکر و عمل رژیم صهیونیستی است .

رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی به راحتی کودکان و زنان بی گناه را با بمباران هوایی تکه تکه می کند و عربستان و همپیمانانش از او یاد میگیرند و در یمن تکرار می کنند !

رژیم غاصب صهیونیستی مدتهاست دشمنی خود را با ایران علنی نموده و می داند در این جهان تنها کشوری که آرزوی نابودی صهیونیست را دارد ایران است .

و دولت سعودی نیز همین را تکرار می کند .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به نوار ابزار