تازه ها
خانه »» اخبار جهان اسلام »» جنایات رژیم صهیونیستی
جنایات رژیم صهیونیستی

جنایات رژیم صهیونیستی

«استفان لندمن» تحلیلگر آمریکایی در گزارشی در پایگاه «گلوبال ریسرچ» نوشت: قتل و ترورهای فراقضایی از دیرباز از سیاست های رژیم صهیونیستی بوده و هست.

فلسطینی ها هیچ جایی برای پنهان شدن ندارند و در سراسر این سرزمین گرفتار شده اند. آنها قربانیان بدون پشتیبان از سوی جامعه جهانی هستند. به گونه ای که از اول اکتبر تاکنون ۸۰ نفر از جمله ۱۷ کودک فلسطینی به شهادت رسیده اند.

به سربازان و پلیس رژیم صهیونیستی دستور شلیک داده شده است. جمعیت هلال احمر فلسطین(PRCS)  در ۲۴ ساعت روز در حال امدادرسانی هستند و تیم های پزشکی و امداد رسانی خود را به هر کجا که لازم باشد اعزام می کنند. با این حال سربازان صهیونیست اغلب مانع دسترسی آنها به مجروحان و شهدا می شوند.

جمعیت هلال احمر فلسطین دو اتاق اصلی عملیات در مقر «البیره» وغزه و همچنین دو مقر دیگر در نابلس و الخلیل دارد که در هر مقر ۵۰ نفر داوطلب مشغول به کار هستند و از بیماران و زخمی ها مراقبت می کنند و به طور منظم از موارد خشونت رژیم صهیونیستی علیه کارکنان خود خبر می دهد.

از ماه گذشته تاکنون خشونت های صهیونیست ها علیه فلسطینیان افزایش چشمگیری داشته است.

با توجه به وخامت اوضاع، وضعیت اضطراری در سطح ۳ اعلام شده است.

گزارش ها از خشونت های متعدد و روزانه رژیم صهیونیستی در سراسر سرزمین های اشغالی از جمله در غزه خبر می دهد که از آن جمله می توان به حمله مرگبار به فلسطینیان، از ریشه در آوردن درختان زمین های کشاورزی و یورش به قایق های ماهیگیری اشاره کرد.

سربازان و پلیس رژیم صهیونیستی از یک استاندارد تبعیت می کنند: «ابتدا بدون هیچ سوالی، شلیک کن و سپس او را به دلیل جنایتکار بودنش مقصر معرفی کن».

تاغ

روزنامه نگاران روزانه به خاطر کار خود مورد هدف قرار گرفته می شوند و به گزارش مرکز توسعه و رسانه آزادی (MADA) فلسطین، در اکتبر دست کم ۱۰۵ روزنامه نگار هدف گرفته شده اند.

این روزنامه نگاران با گلوله های لاستیکی / پلاستیک با پوشش فولادی، گازهای اشک آور سمی، نارنجک های بی حس کننده هدف قرار داده می شوند و یا مورد ضرب و شتم فیزیکی قرار می گیرند و تجهیزات آنها تخریب می شوند. شمار زیادی از آنها نیز بازداشت می شوند و به طرز وحشیانه ای بازجویی می شوند.

رژیم صهیونیستی نمی خواهد هیچ یک از جنایات اش علیه بشریت به ویژه به شکل فیلم های ویدئویی در جهان پخش شود.

ات

به گزارش مرکز توسعه و رسانه آزادی ، دستکم ۴۵۰ مورد نقض حقوق روزنامه نگاران از ماه ژانویه گزارش شده و از اول اکتبر این موارد افزایش یافته است.

تظاهرات های مسالمت آمیز در فلسطین به شدت مورد یورش صهیونیست ها قرار می گیرد و با بازداشت های گسترده دنبال می شود. جامعه جهانی عملا در برابر خشونت های وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان از جمله زنان و کودکان سکوت کرده است.

رژیم صهیونیستی را با اقداماتش و نه شعارهای دوگانه اش قضاوت کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به نوار ابزار