تازه ها
خانه »» تکفیر »» افشاگری تکان دهنده عضو سابق داعش
افشاگری تکان دهنده عضو سابق داعش

افشاگری تکان دهنده عضو سابق داعش

به گزارش پایگاه خبری المذهب، به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز ابو الولید التونسی گفت: شمار زیادی معتاد به مواد مخدر در میان اعضای داعش به ویژه از آذربایجان تونس وجود دارند که در صورت تاخیر در استعمال مواد مخدر کنترل خود را از دست داده دست به اعمال وحشیانه می زنند.

شبکه تلویزیونی سوریه مباشر با پخش این فیلم ده دقیقه ای که از یکی از گروههای مخالف سوریه به نام دفتر اطلاع رسانی جبهه اصالت وتوسعه به دست آمده است گفت: این بخش اول سلسله اعترافات اعضای داعش است وبخش های دیگر آن متعاقبا پخش خواهد شد.

در این فیلم ابوالولید التونسی در یک مرکز پزشکی بیمارستان روانی واعتیاد وابسته به داعش در الرقه کار می کرد با اشاره به کشتار مهاجران به دست تروریست های داعش گفت: هر کس از علت مرگ آنها جویا می شد بلافاصله زندانی وتحت شکنجه قرار می گرفت.

التونسی به اختلافات میان ابو لقمان والی الرقه وشخص دیگری به نام ابو محمد العدنانی مسئول داعش در سوریه اشاره کرد وگفت:اختلافات این دو آنقدر بالا گرفت که منجر به درگیری میان آنها شد.

ابوالولید که دلیل جدا شدن خود از داعش را ظلم زیادٰ ، نسبت دادن اتهام، تفرقه در صفوف وبر انگیختن خشم اعضای تونسی ولیبیایی به دلیل موارد اعدام های بدون توجیه ذکر کرد.

اختلافات در میان سرکرده های داعش از جمله سرکرده البحرینی ترکی البنعلی وسرکرده سعودی احمد الحازمی درباره اشتباهات ابوبکر البغدادی رهبر داعش به شدت افزایش یافت به طوری که در نهایت به این حکم که هرکس البغدادی را اشتباه کار بخواند باید اعدام شود ختم شد.

بر اساس اعترافات التونسی اخیرا گروه تروریستی داعش به دلیل چالش های داخلی وخارجی شاهد تفرقه زیادی در میان صفوف خود می باشد به خصوص اینکه صدها تروریست داعش از مناطق تحت اشغال این گروه تروریستی به سمت ترکیه وکشورهای همسایه فرار کردند.

جدا شدن صدها تن از اعضای گروه تروریستی داعش منجر به تشدید تشنج میان تروریست ها به انگیزه های عقیدتی فکری واصلیت آنها که از شرق یا غرب می باشند شد.

همچنین درگیری اعضای داعش با ساکنان محلی وشکست تروریست ها در سربازگیری واعزام آنها به خط مقدم جبهه های جنگ از دیگر عوامل اختلاف وکشتار در داخل صفوف داعش می باشد.

گروه تروریستی داعش دست پرورده آمریکا ورژیم صهیونیستی است که با حمایت برخی کشورهای عرب منطقه از جمله عربستان قطر و ترکیه تغذیه می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به نوار ابزار